درمانگاه ۶۰۰ هزار نفری تأمین اجتماعی اردبیل بهره‌برداری می‌شود

0

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی گفت: اجرا و عملیاتی‌سازی دومین درمانگاه بزرگ شهر ۶۰۰ هزار نفری در اردبیل در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛مهرداد قریب صبح امروز در دیدار با مسئولان استان اردبیل اظهار داشت: اجرا و عملیاتی‌سازی دومین درمانگاه بزرگ شهر 600 هزار نفری در اردبیل در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور با تهاتر زمین واگذار شده از طریق شهرداری دومین درمانگاه شهرداری تامین اجتماعی عملیاتی می‌شود.

وی بیان کرد: سطح‌بندی احداث این درمانگاه در کمیته عمرانی ستاد مرکزی تصویب نشده و تلاش و جدیت بر این است تا با محاسبه بدهی شهرداری بتوانیم دومین درمانگاه بزرگ تامین اجتماعی را راه‌اندازی کنیم.

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی گفت: تامین زمین برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی در گرمی نیز در دستور کار قرار گرفته که به همین منظور زمینی برای پروژه اختصاص یافته که محل مناسب و در دسترس مردم نیست که به همین منظور تلاش و جدیت ما بر این است تا در محدوده داخل زمین مورد نیاز را تامین و احداث درمانگاه را محقق کنیم.

قریب اظهار کرد: 400 میلیارد ریال منابع احداث این درمانگاه به حساب تامین اجتماعی شهرستان واریز شده تا اجرای این پروژه در شهرستان گرمی سرعت بگیرد که به همین منظور تعیین زمین و واگذاری آن انجام یافته است.

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: احداث درمانگاه‌های تامین اجتماعی خارج از محدوده شهر با تجربه تلخی همراه است و قصد نداریم تا در فضای خارج از شهر درمانگاهی احداث کنیم چرا که شهروندان با پرداخت هزینه‌های سنگین از ویزیت نمی‌توانند در محل مورد نظر حضور داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید