هزینه بیمه حوادث برای هر دانش آموز ۹ هزار و ۱۷۸ تومان است

0

مدیر کل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: هزینه‌های بستری دانش آموزان مبتلا به کرونا پرداخت می‌شود.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گودرز کریمی فر گفت: آموزش و پرورش هزینه‌های بستری دانش آموزان مبتلا به کرونا تا سقف ۱۰ میلیون تومان و درمان سرپایی و بیمارستانی ناشی از هر حادثه برای دانش آموزان را تا سقف شش میلیون تومان پرداخت خواهد کرد.

سقف پرداختی بیمه حوادث دانش آموزان نیز در طول یک سال تحصیلی در داخل و خارج از مدرسه ۹ هزار و ۱۷۸ تومان برای هر دانش آموز است.

خانواده های دانش آموزان متوفی ناشی از هر حادثه در داخل و یا خارج از مدرسه تا سقف پانزده میلیون تومان غرامت فوت دریافت می کنند.

کریمی فر گفت: هزینه‌های درمان همه فرهنگیان شاغل به همراه افراد تحت تکفل که تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان هستند؛ اعم از هزینه‌های کرونایی کلینیکی، پاراکلینیکی، بستری، جراحی، معاینه پزشکان، هزینه بیماران خاص، هزینه‌های پیوند طبیعی اعضا و هزینه‌های نازایی و ناباروری (فقط زوجین نازا) و هزینه‌های اروتز و پروتز بدون سقف و به صورت نامحدود پرداخت می‌شود.

فرهنگیانی که به مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه می‌کنند؛ تنها با ارائه کد ملی از همه تعهدات درمانی رایگان بهره مند می‌شوند.

تعداد ۵ هزار و ۵۰۰ بیمارستان و مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات درمانی به فرهنگیان شاغل بیمه شده به همراه افراد تحت تکفل آن‌ها هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید