استاندار فارس: اسامی ۷۰ هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری در این استان تایید شده‌ است

0

استاندار فارس با بیان اینکه مطابق توصیه‌های معصومین(ع) و آموزه‌های دین مبین اسلام انفاق، احسان و دستگیری از مستمندان از اعتقادات اصلی ماست، گفت: اسامی ۷۰ هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری در این استان تائید شده‌ است و در تلاش هستیم تا آخر همین ماه پرداختی لازم به آنها صورت گیرد.

توضیحات رزمایش کمک مومنانه

عنایت‌الله رحیمی با اشاره به اهمیت همدلی مردم با یکدیگر در شرایط کنونی که کشور با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، اظهار داشت: با حضور در ماه مبارک رمضان و توصیه‌های معصومین(ع) و آموزه‌های دین مبین اسلام انفاق، احسان و دستگیری از مستمندان از اعتقادات اصلی ماست.
وی ادامه داد: اخیراً در استان فارس به افرادی که تحت پوشش نهاد‌های حمایتی نبودند اما در زمان شیوع بیماری کرونا، دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده بودند، رقمی معادل دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت و کمک مالی صورت گرفت.
استاندار فارس با اشاره به اینکه شهروندان در این ایام، می‌توانند نذورات خود را به صورت نقدی و یا تهیه مایحتاج زندگی به افراد نیازمند کمک کنند، گفت: در این ایام همچنین مبلغ پنج میلیارد تومان وام صفر درصد به افرادی که کسب و کار آن‌ها بخاطر شیوع بیماری کرونا دچار مشکل شده بود، پرداخت مالی  صورت گرفت.
رحیمی با بیان اینکه دولت با همکاری سایر دستگاه‌ها و نهاد‌های عمومی اقدامات خوبی برای حمایت از افراد آسیب پذیر از کرونا و نیازمندان داشته است و گروه‌های مردمی و خیرین هم در این پیشرو بوده اند، عنوان کرد: یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در استان فارس کمک‌های معیشتی دولت را دریافت کرده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی غیر از کمک‌های دولتی که برای نیازمندان و  اقشار اسیب پذیر در نظر گرفته شده است ،شهروندان نیز نباید نسبت به زندگی یکدیگر بی تفاوت نباشند، گفت: اسامی تعداد ۷۰ هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری در این استان تائید شده‌ است و در تلاش هستیم  تا آخر همین ماه پرداختی لازم به آنها صورت گیرد.
 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید