دانشجویان تا سقف ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند

0

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه خدمات بیمه حوادث به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، سیدهادی سیدفضلی سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بدون قید زمان و مکان، در مقابل حوادث تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

دکتر سیدفضلی تأکید کرد: به منظور حمایت از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در برابر حوادث، تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی به ‌صورت سراسری و در تمام ساعات شبانه روز بدون قید زمان و مکان، در مقابل حوادث تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جزئیات پوشش بیمه‌ حوادث دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در صورت بروز حادثه، پوشش‌های بیمه ای مربوط به هزینه های درمان تا سقف ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نقص عضو ناشی از حادثه تا سقف ۳۰ میلیون تومان و فوت ناشی از حادثه تا سقف ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه حوادث دانشجویی قرار می گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید