برگزاری اولین جلسه شورای نمایندگان بیمه سرمد در سال 1400

0

اولین جلسه شورای نمایندگان بیمه سرمد در سال 1400 با حضور معاونان این شرکت برگزار شد.

به گزارش نبض بیمه به نقل از  روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت سال 1400 را «سال حمایت و پشتیبانی از نمایندگان» نامگذاری و چندی پیش برای حمایت از شبکه فروش، سه طرح حمایتی را اجرا کرد.

در همین راستا و برای هماهنگی میان شبکه فروش، صبح امروز جلسه شورای نمایندگان بیمه سرمد با حضور معاونان و مدیران ستادی و اعضای شورای نمایندگان استان‌های سراسر کشور با هدف بررسی وضعیت شبکه فروش برگزار شد.

در این جلسه، پژمان نریمانی معاون معاون توسعه بازار، امور استان‌ها و شبکه فروش از اعضای شورای نمایندگان خواست تا پیشنهادها، انتقادها و مشکلات خود مطرح کنند تا راهکارهای مناسب برای بهبود امور اتخاذ گردد.

در این جلسه پس از مطرح شدن پیشنهادها و انتقادهای نمایندگان، مجید حبیبی معاون فنی بیمه‌های غیر زندگی، محمدرضا مجدرضایی معاون مالی اقتصادی، پژمان نریمانی، معاون توسعه بازار، امور استان‌ها و شبکه فروش، جابر توان مدیرکل برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، مهدی شمسایی مدیر امور استان‌ها و شبکه فروش، مسعود صحرابانی مدیر بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی و محمدحسین مجمع‌الصنایع معاون مدیر استان‌ها و شبکه فروش، به سوالات و انتقادهای اعضای شورای نمایندگان پاسخ دادند و راهکارهای خود را برای بهبود روند کار نمایندگان ارائه کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید