جلسه شورای مدیران بیمه سرمد با روسای شعب و مدیران استانی

0

در جلسه آنلاین شورای مدیران بیمه سرمد با روسای شعب، عملکرد سال گذشته شعب این شرکت بررسی شد.

به گزارش نبض بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، اولین جلسه شورای مدیران بیمه سرمد با روسای شعب و مدیران استانی در سال 1400 به دلیل شرایط کرونا در کشور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

در این جلسه، عملکرد شعب استانی بیمه سرمد در سال 99 بررسی شد و مدیرکل برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات گزارشی از نقاط ضعف و قوت آنها را ارائه کرد. مهدی مهدوی قائم مقام مدیرعامل نیز، برنامه راهبری و استراتژیک شرکت در سال 1400 را برای مدیران ستادی و استانی تشریح کرد.

در ادامه جلسه، چند تن از مدیران شعب استانی سرمد نیز، نقطه نظرات خود را درباره مشکلات سال گذشته و برنامه‌های سال 1400 بیان کردند.

دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد نیز در این جلسه از عملکرد مدیران ستادی و استانی شرکت و تحقق هدفی بالاتر از اهداف هیات مدیره در سال 99 تقدیر و تشکر کرد. وی ابراز امیدواری کرد که بیمه سرمد در سال 1400 نیز با ارائه خدمات بهتر، طراحی محصولات جدید و نوین و فعال‌تر شدن شبکه فروش بتواند، رشد و توسعه خود را ادامه بدهد.

وی هم‌چنین از کلیه پرسنل شرکت برای تحقق پرتفوی 1600 میلیاردی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان نیز، غلامرضا تاجگردون مدیرعامل بیمه سرمد، ضمن تشکر از برنامه‌ها و عملکرد شرکت در سال گذشته، به سوالات و ابهامات برخی روسای شعب سرمد پاسخ و قول مساعدت داد.

مدیرعامل بیمه سرمد با اشاره به موفقیت‌های سال‌های اخیر سرمد و عملکرد مناسب آن گفت: تلاش می‌کنیم نقاط قوت شرکت را تقویت کنیم تا موجب موفقیت هرچه بیشتر بیمه سرمد بشویم و اتفاقات بهتری را برای شرکت رقم بزنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید