بیمه تجارت‌نو شیرینی “یلدا” را با نیازمندان تقسیم کرد

0

سومـین مرحله از طرح کمک مومنانه بیمه تجارت‌نو تحت عنوان “پویش یلدا” با توزیع یک هزار و ۲۵۰ بسته حمایتی ارزاق در میان خانواده های نیازمند و کم درآمد محقق شد.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛

 معاون توسعه سازمانی بیمه تجارت‌نو در این خصوص گفت: به دلیل محدودیت ها و تعطیلی های ناگزیر  ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، بیشترمشاغل خرد که معمولا قشر کم درآمد و ضعیف جامعه هستند با مشکلات عدیده ای روبرو شده‌اند، که با شناسایی تعدادی از این خانواده ها یک هزارو ۲۵۰ بسته حمایتی شامل موادغذایی تهیه و در اختیار آنها قرارداده شد. 

ابراهیم غلامی با تاکید بر اینکه عمل به مسئولیت اجتماعی برای مدیریت و پرسنل بیمه تجارت‌نو در اولویت قراردارد افزود: برای ایرانیان شب یلدا از قدیم تا امروز اهمت خاصی داشته و دارد. حال با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از کرونا لازم است هموطنان به فکر هم باشند تا همگان بتوانند به نوعی این آیین سنتی را برگزارکنند.

به گفته وی، حسب دستور مدیرعامل در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، بودجه قابل توجهی با هدف کمک به نیازمندان درنظرگرفته شده که بنابر شرایط به مرور تخصیص خواهد یافت.

شایان ذکر است؛ همچنین در مرحله دوم از طرح کمک مومنانه که تحت عنوان “احسان حسینی (ع)”بود، بیمه تجارت‌نو ۲ هزار و ۵۰۰ بسته حمایتی ارزاق در میان مراکز خیریه، خانواده های بی بضاعت و کم درآمد توزیع کرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید