افشای اعتیاد و فساد جنسی / بایدن: اتهام‌زنی‌ها به پسرم، با هدف ضربه زدن به من انجام می‌گیرد

0

رئیس جمهور منتخب آمریکا، هدف از اتهام‌زنی‌ها علیه پسرش را ضربه زدن به او در جریان انتخابات دانست.

افشای اعتیاد و  فساد جنسی /  بایدن: اتهام‌زنی‌ها به پسرم، با هدف ضربه زدن به من انجام می‌گیرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «جو بایدن» رئیس جمهور منتخب آمریکا هدف از اتهام‌زنی‌ها علیه پسرش را ضربه زدن به وی دانست.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت» بایدن در بخشی از مصاحبه‌ای که روز جمعه منتشر شد گفت: «به پسرمان اعتماد بالایی داریم. بابت هیچ کدام از اتهاماتی که علیه او وارد می‌شود نگران نیستم. از این کار برای ضربه زدن به من استفاده شد».

بایدن در دفاع از پسرش «هانتر» گفت: «فکر می‌کنم این کار نوعی بازی ناجوانمردانه است. ببینید، همینطور است که می‌بینید. او یک مرد بالغ است. او باهوش‌ترین فردی است که می‌شناسم. منظورم از نظر ظرفیت ذهنی است. تا زمانی که او خوب باشد ما هم خوبیم. به عنوان یک پدر، این را درک می‌کنم و آن را تحسین می‌کنم».

رئیس جمهور منتخب آمریکا با اشاره به اتهامات وارده علیه هانتر گفت: «اما از نظر شغلی به عنوان رئیس جمهور، آیا می‌توانید با افرادی که از این مسئله برای حمله به شما استفاده می‌کنند اتحاد و توافق داشته باشید؟ آن هم زمانی که این یک حمله شخصی است و مسئله خانواده مطرح است».

طی ماه‌های گذشته جمهوری‌خواهان آمریکا اتهامات گسترده‌ای علیه هانتر بایدن مطرح کردند که تا کنون هیچ کدام از آن‌ها تأیید نشده است.

روزنامه آمریکایی «نیویورک پست» اخیراً در مطلبی گزارش کرده بود ایمیل‌هایی که «رودی جولیانی» وکیل شخصی «دونالد ترامپ» از لپ تاپی شکسته که در یک تعمیرگاه لوازم رایانه‌ای رها شده بود و بعد به دست اف‌بی‌آی کشف و ضبط شد، علیه بایدن‌ها به دست آورده و در اختیار این روزنامه قرار داده است.

وکیل ترامپ گفته بزودی اسناد دیگری را هم از روی لپ تاپ مذکور علیه جو و هانتر بایدن منتشر خواهد کرد. نیویورک پست اما گفته نمی‌تواند تأیید کند این رایانه به پسر بایدن تعلق دارد.

جولیانی همچنین چندی پیش مدعی شد که لپ‌تاپ ادعایی متعلق به هانتر بایدن محتوی تصاویر جنسی مربوط به کودکان بوده است. او با نشان دادن عکسی از یک متن مدعی شد هانتر بایدن در یک پیام با پدرش درباره رابطه‌ای که با یک کودک ۱۴ ساله داشته صحبت کرده است.

از سوی دیگر هانتر بایدن در پیامی ویدئویی، با بیان اینکه دفتر دادستانی آمریکا در ایالت دلاور دستور بازرسی اف‌بی‌آی از مدارک مالیاتی وی را صادر کرده، گفت:‌ «من این موضوع را بسیار جدی می‌گیرم ولی مطمئنم که بررسی حرفه‌ای و واقع‌گرایانه این مسائل اثبات خواهد که من کارهای خود را قانونی و به درستی انجام داده‌ام».

با وجود پایان یافتن رقابت‌های انتخاباتی و تأیید پیروزی بایدن، ترامپ و متحدانش همچنان اصرار دارند باید به اتهامات فساد بایدن رسیدگی شود. در جدیدترین مورد، «لیندسی گراهام» سناتور تندرو جمهوری‌خواه روز جمعه گفت: «رابطه دولت بایدن با چین از طریق هانتر بایدن، باید مورد بررسی قرار گیرد».

از دیگر مواردی که جمهوری‌خواهان علیه هانتر استفاده می‌کنند، سابقه مصرف مواد مخدر از جمله کوکائین و اعتیاد او به مشروبات الکلی است. با این حال بایدن می‌گوید پسرش اعتیاد را کنار گذاشته و در سلامت کامل به سر می‌برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید