جریمه ۳ تا ۶ میلیونی مجازات مخدوش کردن پلاک خودرو

0

به گزارش «نبض‌بیمه»؛  به نقل از ایسنا؛ سرهنگ محمدرضا محمدی، اظهار کرد: ممنوعیت تردد‌های شبانه در کلان شهر اصفهان و شهرستان‌های قرمز و نارنجی برابر دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا برقرار است و لغو نشده است.

وی از شهروندان خواست تصاویر پلاک‌های مخدوش وسایل نقلیه را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند و گفت: پلیس در راستای احقاق حقوق شهروندی نسبت به شناسایی، احضار و برخورد قانونی رانندگان متخلف اقدام خواهد کرد.

رییس پلیس راهور استان مجازات مخدوش‌کنندگان پلاک را توقیف حداقل یک ماه وسیله نقلیه و جریمه ۳ تا ۶ میلیونی رانندگان خاطی در محاکم قضایی اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سه هفته گذشته به علت دستکاری در ارقام پلاک و پلاک مخدوش، بیش از ۲۹۸ وسیله نقلیه توقیف فیزیکی و هزار و ۹۹۸ وسیله نقلیه توقیف سیستمی شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از پلیس راهور استان اصفهان، سرهنگ محمدی با اشاره به استمرار اجرای ممنوعیت تردد‌های شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد و اعمال قانون تردد‌های غیر مجاز توسط دوربین‌ها و ماموران راهور، تاکید کرد: کسبه و صنوف به منظور جلوگیری از نقض قانون زودتر تعطیل کنند تا در زمان شروع ممنوعیت‌های شبانه درمحل سکونت باشند.

وی همچنین با بیان اینکه شهروندانی که به صورت اورژانسی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند، نگران ممنوعیت تردد و جریمه نباشند، گفت: در صورت ارائه مدارک مثبته از بیمارستان نسبت به ابطال جرائم صادره اقدام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید