نام بازیگر ایرانی در فهرست زیباترین های جهان

0

ترلان پروانه، دختر ۱۶۵ سانتیمتری خوش چهره سینمای ایران را می‌توان یکی از پدیده‌های دهه نود شمسی دانست که خیلی زود با کمک شبکه‌های اجتماعی و جریان‌سازی با سلبریتی‌های فوتبالی و سینمایی، در کانون توجه رسانه‌ها و کاربران جامعه اطلاعاتی کشور قرار گرفت.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ – ترلان پروانه بازیگر ۲۲ ساله سینمای ایران از سوی وبسایت TC Candler در لیست نامزدهای ۱۰۰ زن زیبای جهان قرار گرفت.این سایت هر ساله و با نزدیک شدن به پایان سال لیستی ۱۰۰ نفره از زیباترین زنان و مردان جهان را معرفی می‌کند. نتیجه نهایی زیباترین‌‌های سال به انتخاب این وبسایت ۱۲ روز دیگر (۲۷ دسامبر) منتشر خواهد شد.

نام بازیگر ایرانی در فهرست زیباترین های جهان

ترلان پروانه، دختر ۱۶۵ سانتیمتری خوش چهره سینمای ایران را می‌توان یکی از پدیده‌های دهه نود شمسی دانست که خیلی زود با کمک شبکه‌های اجتماعی و جریان‌سازی با سلبریتی‌های فوتبالی و سینمایی، در کانون توجه رسانه‌ها و کاربران جامعه اطلاعاتی کشور قرار گرفت. دختر رمانتیک شیرازی، گرافیست است و با وجود سن کم، در ده ها فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

ترلان پروانه

معمولا ویدیوها و سلفی‌های یهویی که ترلان پروانه در طول هفته در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند، خیلی زود بازتاب پیدا می‌کند و سر و کله ویدیوها و نوشته‌های در کانال‌های خصوصی و عمومی سینمایی و هنری پیدا می‌شود.

صفحه اینستاگرام وی، آذر ۱۳۹۶ شروع به کار کرد و تاکنون صدها فایل ویدیویی و عکس و موسیقی  های مورد علاقه وی در آن به اشتراک گذاشته شده است.

شایا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید