بیمه‌نامه‌های درمانی جذاب‌تر و گران‌تر می‌شوند

0

بیمه نامه های درمانی گسترده تر اما گران می شوند
حق بیمه درمانی با توجه به بندهای استاندارد شده جدید افزایش می‌یابد که هدف آنها این است که بیمه‌نامه‌ها را برای مشتریان پیچیده‌تر و جذاب‌تر کند.

تعیین نرخ حق بیمه درمان سال ۹۸ برای دولتی‌ها

به گزارش نبض بیمه، بسیاری از قوانینی که زندگی روزمره شهروندان را تحت تأثیر قرار می‌دهند تغییر خواهند کرد. این موارد شامل تغییر در بیمه درمانی، قوانین وسایل نقلیه، قوانین مربوط به کارت های نقدی یا کارت های اعتباری و غیره است. در اینجا برخی از تغییراتی که اعمال می‌شوند ذکر شده است:

حق بیمه درمانی با توجه به بندهای استاندارد شده جدید افزایش می‌یابد که هدف آنها این است که بیمه نامه‌ها را برای مشتریان پیچیده تر و جذاب‌تر کند. اصلاحات به شرح زیر است:

پوشش بیماری‌هایی که تاکنون در محصولات بیمه درمانی مستثنی بودند یا شامل آنها نمی‌شدند، از امروز توسط همه شرکت‌های بیمه اجرا می‌شود.

تعریف بیماری پیش زمینه برای تأمین نیازهای مشتریان اصلاح خواهد شد.

شرکت‌های بیمه قادر به انکار پوشش بیمه درمانی روش های نوین درمانی نخواهند بود.

شرکت‌های بیمه نمی‌توانند مطالبات را پس از اتمام چند سال پوشش مداوم رد کنند، مگر به دلیل کلاهبرداری های اثبات شده و استثناهای همیشگی.

شرکت‌های بیمه قادر نخواهند بود مطالبات شیمی درمانی خوراکی را در مواردی که شیمی درمانی تحت پوشش است و دیالیز صفاقی را که در آن دیالیز تحت طراحی محصول قرار دارد، انکار کنند.

پزشکی از راه دور در هر کجا که مشاوره پزشکی مجاز باشد، تحت پوشش بیمه درمانی قرار می گیرد.

همه بانک‌ها را موظف خواهند شد ویژگی‌های امنیتی را در همه کارت های اعتباری و نقدی معرفی کنند. طبق این دستور، کاربران کارت اعتباری و نقدی می توانند تنظیمات ترجیحی (انتخاب / انصراف از خدمات؛ محدودیت هزینه و غیره) را برای تراکنش‌های بین المللی، تراکنش‌های آنلاین و تراکنش‌های بدون تماس ثبت کنند.

کاربران می‌توانند کارت نقدی و اعتباری خود را برای هرگونه تسهیلات – تراکنش‌های خودپرداز، ارتباطات میدان نزدیک، دستگاه پوز یا تجارت الکترونیکی (بدون کارت) فعال و غیرفعال کنند.

خدمات فناوری اطلاعات و نظارت الکترونیکی موجب بهبود اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی در کشور می‌شود. به عنوان بخشی از این تغییرات، تلفن‌های همراه می‌توانند فقط برای پیمایش مسیر استفاده شوند، به این ترتیب که رانندگان هنگام رانندگی تمرکز خود را از دست ندهند.

اسناد وسیله نقلیه‌ای که به صورت الکترونیکی تأیید می‌شوند، دیگر به صورت فیزیکی درخواست نخواهند شد. جزئیات رد صلاحیت مجوز به ترتیب زمانی در پورتال به روز خواهد شد. پرونده به طور منظم در پورتال به روز می شود. نه تنها سوابق راننده به صورت الکترونیکی حفظ می‌شود، بلکه رفتار آنها نیز کاملاً کنترل می‌شود.

منبع: CNBC

مترجم: فرزانه اسکندریان/ ریسک نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید