فردا بازار بورس چگونه خواهد بود؟

0

پیش بینی بورس امروز 2 مهر 1399 / فردا بازار چگونه خواهد بود؟

امروز 1 مهر نیز به مانند سه روز معاملاتی گذشته هفته جاری شاخص کل با اُفت مواجه شد و نزدیک به 14 هزار واحد دیگر کاهش یافت. فردا 2 مهر بازار چگونه خواهد بود؟
امروز 1 مهر 1399 اولین روز از فصل پاییز بود و بازار مانند سه روز گذشته هفته جاری اُفت شاخص را تجربه نمود. در ابتدا بازار با صف های فروش سنگین و فشار فروش رو به رو بود اما رفته رفته اندکی از حجم صف های فروش بخصوص در سهام شاخص ساز کاسته شد.

به گزارش نبض بورس، در انتهای بازار بیشتر سهام های شاخص ساز از زیر بار فشار صف فروش خارج شدند و برخی از آن ها خود را به ناحیه مثبت و سبز رساندند و برخی دیگر توانستند چندین بار صف های فروش خود را جمع کنند.

پیش بینی بورس فردا 2 مهر 1399 / فردا بازار چگونه خواهد بود؟

به هر صورت هر آنچه بود شاخص کل در نهایت با کاهش 13978 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 581 هزار و 182 واحدی آرام گرفت. پرسش بسیاری از سهامداران این است که بازار فردا چگونه خواهد بود؟

علی حیدری کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار بازار سرمایه درباره بازار فردا گفت: دیدگاه، گشایش اقتصادی و یا رویکرد اقتصادی در بازار تقریباً در حد بسیار کم است و یا می توان به جرات گفت که وجود ندارد و می توان گفت که فعلا نگاه به بازار نگاه سیاسی است. به عبارتی در این بازار خبرها و وقایع سیاسی احتمالی آینده پیش خور می شود. وی افزود: پیش بینی این است که در این وضعیت در مقایسه با قبل، تردید در بازار بیشتر شود. همین بیشتر شدن ترس و تردید موجب خروج های هیجانی و عقلانی از بازار می شود.

این کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: پیش بینی من این است که در بازار فردا با ریزش های سنگین مواجه نخواهیم بود اما در سهام های متعدد کاهش قیمت را تجربه خواهیم کرد. حیدری افزود: البته انتظار من این است که در سهام های صادرات محور با کاهش قیمت زیادی مواجه نشویم. ولی در سهامی که بنیاد قوی ندارند احتمال کاهش قیمت خواهیم داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید