بازنشستگان تأمین اجتماعی برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی ۳ ماه فرصت دارند

0

مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ گفت: بازنشستگان تأمین اجتماعی برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ ۳ ماه فرصت دارند.

قرارداد جدید بازنشستگان تأمین اجتماعی با بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ از ابتدای آذرماه سال 1401 تا ابتدای آذرماه سال 1402 به امضاء رسید.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ بر همین اساس علی خسروی؛ مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ با اشاره به قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت: مبلغ بیمه تکمیلی در قرارداد جدید به ازای هر نفر 205 هزار تومان در نظر گرفته شده است در قرارداد جدید سقف تعهدات بیمه تکمیلی 75 میلیون تومان در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته رشد 67 درصدی داشته است.

مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ تأکید کرد: بیمه شدگانی که تاکنون، تحت پوشش بیمه آتیه‌سازان حافظ بوده‌اند می‌توانند از تاریخ عقد قرارداد جدید (ابتدای آذرماه سال جاری) با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرار داد با این شرکت، به صورت آنلاین از خدمات بیمه‌ای برخوردار شوند.

خسروی اضافه کرد: افراد تحت پوشش که تاکنون از این خدمات بهره‌مند بوده‌اند، مشخصات آنها به صورت خودکار در سامانه تمدید خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به کانون‌ها ندارند و افرادی که تاکنون، تحت پوشش بیمه تکمیلی نبوده‌اند و مایل هستند از مزایای بیمه تکمیلی استفاده کنند، سه ماه فرصت دارند با مراجعه به دفاتر کانون‌ها نسبت به ثبت مشخصات خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.

وی گفت: برای افرادی که درخواست لغو عضویت در بیمه تکمیلی دارند مهلت سه ماهه‌ای در نظر گرفته شده است و چنانچه حق بیمه‌ای از مستمری آنها کسر شده باشد عیناً به حساب ایشان برگشت داده خواهد شد.

به گزارش تسنیم در حالی قرارداد جدید فی‌مابین کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ به امضاء رسیده است که هنوز از بسته خدماتی به بازنشستگان در قالب قرارداد جدید اطلاع‌رسانی از سوی شرکت بیمه و کانون بازنشستگان نشده است.

همچنین علی دهقان کیا؛ رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگار تسنیم اعلام کرد که هنوز سهم سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حق بیمه تکمیلی بازنشستگان مشخص نشده است و همچنان رایزنی‌های کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در خصوص قدرالسهم این سازمان ادامه دارد.

گفتنی است که سازمان تأمین اجتماعی سال گذشته 50 درصد از حق بیمه تکمیلی بازنشستگان را به شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ پرداخت کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید