پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی ۴۱۰۰ بانوی سرپرست خانوار / ۳۰۰ مددجوی کمیته امداد استان تهران مستمری‌بگیر تامین اجتماعی شدند

0

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی ۴ هزار و ۱۰۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: ۳۰۰ مددجوی کمیته امداد استان تهران طی سه ماهه نخست سال جاری از مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی برخوردار شدند.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جهانبخش مرادی با بیان اینکه این نهاد برای توانمندسازی مددجویان، حق بیمه افراد را به سازمان تأمین اجتماعی واریز می‌نماید، گفت: بیمه شدگان می‌توانند از تمامی مزایای بیمه‌های اجتماعی نظیر بازنشستگی، فوت، ازکارافتادگی و درمان استفاده نمایند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران با اعلام اینکه هم اکنون ۴ هزار و ۱۰۰ مددجو از خدمات بیمه تأمین اجتماعی این نهاد در استان تهران بهره‌مند می‌شوند، افزود: این گروه از جامعه هدف با رسیدن به شرایط بازنشستگی از مزایای این طرح برخوردار و توانمند می‌شوند.

وی با بیان اینکه سرانه پرداخت حق بیمه مددجویان برای هر نفر ماهانه ۳۵۰ هزار تومان است که از سوی کمیته امداد استان تهران به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز می‌شود، گفت: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان حق بیمه این تعداد مددجو به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز شده است.

مرادی یادآور شد: در تعامل با سازمان تأمین اجتماعی بانوان سرپرست خانوار با اولویت گروه سنی ۴۷ تا ۴۹ سال برای واریز حق بیمه و استفاده از مزایای بازنشستگی به سازمان تأمین اجتماعی معرفی می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید