‍ پوشش بیمه ای کمترین خواسته بحق رانندگان لرستان است

0

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت : پوشش بیمه ای کمترین خواسته بحق رانندکان و حوزه حمل و نقل است .

به گزارش «نبض‌بیمه»؛در این جلسه که با حضور انجمن ها و صنوف حمل و نقل کالا و مسافر و نمایندگان دستگاه های ذیربط ازجمله تامین اجتماعی، سازمان صمت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برگزار شد، مرتضی شیروانی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان خواستار پیگیری جدی مطالبات صنوف حمل و نقل شد.

وی با بیان پوشش بیمه ای کمترین خواسته بحق رانندگان و صنوف حمل و نقل است، گفت: انتظار داریم ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی در پیگیری این دغدغه عمومی صنوف حمل و نقل همکاری کنند.

شیروانی با اشاره به مشکلات ناشی از کرونا در دو سال گذشته و آثار منفی آن بر اقتصاد حمل و نقل گفت: ثبات شغلی رانندگان و فعالان حمل و نقل عمومی و تلاش برای حفظ چرخه اقتصادی و اشتغال موجود در این بخش باید در اولویت برنامه های استان قرار گیرد.

در ادامه رضا عبدی معاون حمل و نقل این اداره کل نیز به بیان اقدامات انجام شده در راستای حل مشکلات صنوف حمل و نقل و رانندگان پرداخت.

فیروز فرج الهی مسئول انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل مسافر و فرود قاسمی مسئول انجمن صنفی رانندگان خرم آباد به بیان دغدغه های فعالان حمل و نقل عمومی پرداختند و خواستار اعمال قانون مشاغل سخت و زیان آور برای رانندگان شدند.

همچنین در این جلسه نمایندگان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و سازمان صمت استان به مطالبات مطرح شده پاسخ دادند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید