رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین

0

رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین در محل کارخانه نوآوری های وی برگزار شد.

به گزارش نبض بیمه، سید صابر امامی مدیر مسئول انتشارات به پویش در مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین در محل کارخانه نوآوری های وی برگزار شد، با اشاره به اینکه هدف ما در انتشارات حرکت به سمت توسعه کتاب ها در حوزه کسب و کارهای کوچک ‌ متوسط است.، گفت: در این راستا تعدادی کتاب انتخاب شده تا در برنامه سه ساله ترجمه آنها صورت گیرد و به مرحله چاپ و توزیع برسد.
امامی با تاکید براینکه کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین اولین کتاب منتشر شده است، گفت: در این کتاب راه حل های را برای کسب و کارهای نو پا ارایه می دهد و هدف از انتخاب سالن آموزش کارخانه نوآوری وی وجود تعداد زیادی از استارتاپ های حوزه های نوآوری و کسب و کارهای تازه بوده و در واقع این کتاب می تواند برای این افراد مثمرثمر بوده و چراغ راه آنها در برنامه های آینده باشد.

مدیر مسئول انتشارات به پویش در ادامه با بیان اینکه این کتاب در سال۲۰۲۰ کتاب برگزیده‌ توسعه کسب و کار بوده ، گفت: این کتاب با توجه به روز بودن موضوع ان می تواند ظرفیت زیادی را به حوزه استارتاپی اضافه کند.
امامی با اعلام اینکه ما تلاش داریم در سال ۵ تا ۷ کتاب باعناوین کارآفرینی بین المللی ، کسب و کارهای نو پا و توسعه فضای استارتاپی را منتشر کنیم، گفت:ترجمه این کتاب توسط خانم مهدیه عبادوز از تیرماه شروع شده و امروز به مرحله رونمایی رسیده و تا پایان سال نیز دومین کتاب نیز در این زمینه ارایه می‌شود .
وی افزود: پارک های فناوری علاقه مند به مشارکت با این کار هستند و شرکت های خدمات کسب و کار های نوپا هم می تواند از این کتاب استفاده کند.
امامی گفت: توسعه محتوای روز دنیا می تواند به شرکت های کسب و کار کوچک در رونق و توسعه کسب و کار آنها کمک کند و با سرعت بالای به سمت رشد و شکوفایی حرکت کنند.
مدیر مسئول انتشارات به پویش گفت: علاقمندان به این کتاب می توانند از طریق اپلیکیشن و شبکه های مجازی تهیه کنند.

کارآفرینی مسیری جذاب برای رسیدن به استقلال است

در ادامه مراسم ساندراشپیلبرگ نویسنده کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و کارهای نوین در ارتباط تصویری با برگزار کنندگان این مراسم ضمن ابراز خوشحالی از ترجمه کتاب خود، گفت: دلیل اینکه من با ترجمه این کتاب موافقت کردم این بود که به بهبود هر چه بیشتر دسترسی به منابع کارآفرینی و دادن انگیزه به کارآفرینان برای رسیدن رویا های آنها کمک کند.
وی ادامه داد: کارآفرینی مسیری جذاب برای رسیدن به استقلال است امیدوارم فرصت مطالعه کتاب برای شما عزیزان فراهم شود .

وی افزود: اولین نکته ای که شروع آن قابل اهمیت است این نکته است که شروع کردن مهم است فرقی ندارد که روی چه کاری وقت می گذارید هیچ وقت برای شروع دیر نیست پس از همین الان اقدام کنید.

نویسنده کتاب نویسنده کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و کارهای نوین با تاکید براینکه باید برای ایده‌های کسب و کار راه حل درست انتخاب شود، ادامه داد:به جای اینکه به ایده های انتزاعی و راه حل علی غیر واقعی فکر کنید باید ببینید که برای شرکت شما چه راه خلی وجود دارد که به مشتریان واقعی ارایه کنید.

ساندراشپیلبرگ در ادامه با اشاره به اینکه در مسیر کارآفرینی خود حتما با مشکلات و چالش های روبرو خواهید شد ، گفت: اما برخورد درست با مشکلات در ادامه راه خیلی مهم است و امیدوارم این کتاب بتواند منبعی برای گرفتن انگیزه در ادامه راه شما باشد.

کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوینی به خواننده می آموزش چگونه خواسته ها به هدف تبدیل شود

مهدیه عبادوز مترجم کتاب ، هدف از ترجمه این کتاب را ارایه دانش های نوین برای شرکت‌های استارتاپی دانست و گفت: یکی از دانش های که شرکت های استارتاپی نیاز دارند ، دانش کسب تجربه است ، شاید کسب و کار های موفق ایرانی بخشی از آن را پوشش داده اما قصه های موفقیت و شکست خیلی از کار افرین های دنیا برای ما جذاب و سازنده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه این کتاب مناسب برای کلیه کارآفرینان است، گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر تب و تاب کارآفرینی در بین نوجوانان بیشتر شده بنابراین نیازمند به قصه های با ادبیات خاص آنهاست که این کتاب قصه زندگی ساندرا اشتینبرگ است و با زبان و ادبیات شیوا این کتاب را به رشته تحریر در آورده است.
عبادوز با بیان اینکه این قصه شدن ها از پس ناشدنی های زندگی نویسنده کتاب است، گفت: تاکید می کنم علاقه مندان به حوزه استارتاپی حتما این کتاب را تهیه کنند چرا که این کتاب مسیر راه را برای خواننده هموار نموده است.
وی افزود: در این کتاب موانع ، آموزش را بررسی کرده و به خواننده یاد می‌دهد خواسته خود را به باور و هدف تبدیل کند.
مترجم کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین با بیان اینکه هیچ زنی نباید نقش قربانی را بپذیرد، گفت: زنانی که نقش قربانی را بپذیر دنیا بر آنان حاکم می‌شود، بنابراین آنان می توانند با امید مراحل زندگی را با موفقیت طی کنند که این کتاب نمونه از این موفقیت هاست.

منبع/ تابناک تهران

انتهای پیام/
پروین مرادی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید