تأمین اجتماعی بیش از ۵۰ درصد جمعیت را تحت پوشش دارد

0

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان نقش مهمی در امنیت اجتماعی دارد، گفت: نظارت مردمی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گرفته و رویکردهای نظارتی فردمحور و پایش فردی باید به سمت فرآیندمحوری و پایش فرآیندی حرکت کند.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛به نقل از سازمان تأمین اجتماعی، سیدمیرهاشم موسوی در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل حراست سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: یکی از عرصه‌های بسیار مهم و محیط‌های بزرگی که می‌شود به مردم خدمت‌رسانی کرد و هر اقدامی در آن مستقیماً به آحاد جامعه باز می‌گردد، سازمان تأمین اجتماعی است که کارکرد آن به کل کشور باز می‌گردد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با وجود مشکلات و چالش‌های موجود، فرصت‌های زیادی نیز داشته که باعث دلگرمی است و با همگرایی و همکاری در عرصه اقدام و عمل، امکان ارتقا خدمات وجود دارد و می‌توانیم با اقدامات مؤثر در راستای بهبود زندگی و معیشت مردم اقدام کنیم و برای ایجاد امنیت و آسایش مردم اقدامات اساسی انجام دهیم.

موسوی استفاده از ظرفیت مردم و نظارت مردمی را از اولویت‌های سازمان تأمین اجتماعی دانسته و تأکید کرد: با توجه به گستردگی و تنوع بالای جامعه تحت پوشش، نیازمند کار جدی در حوزه نظارت مردمی بوده و برای تحقق این امر اولین اقدام این است که درهای سازمان را به روی جامعه باز کنیم و شرایطی فراهم کنیم که مردم حقوق خود را مطالبه کنند. مردم باید با حقوق خود در تأمین اجتماعی آشنا شوند و ما باید از رویکردهای فردمحور و پایش فردی به سمت فرآیند محوری و پایش فرآیندی برویم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در این سازمان بیش از ۱۰۰ هزار نفر پرسنل اعم از حوزه بیمه‌ای، درمانی و اقتصادی مشغول به تلاش و خدمت‌رسانی هستند و حفاظت از نیروی انسانی در سازمان اهمیت بالایی دارد. مبارزه با فساد در سازمان تأمین اجتماعی به دلیل گردش مالی قابل‌توجه آن اهمیت و حساسیت ویژه‌ای دارد.

تأمین اجتماعی بیش از ۵۰ درصد جمعیت را تحت پوشش دارد 
سیدحسین حجتی رئیس سازمان حراست کل کشور و معاون وزیر اطلاعات، نیز در این جلسه گفت: تأمین اجتماعی در عرصه خدمت به مردم شریف ایران پیشگام بوده و بیش از ۵۰ درصد جمعیت را تحت پوشش دارد و لذا یکی از صفوف اصلی مقابله با دشمن در نبرد اقتصادی است که باید عقب ماندگی‌های فعلی را در این دوره جبران کنیم.

وی افزود: امروز شاهد جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران بوده و هدف دشمنان ضربه زدن به اعتماد مردم است. باید رویکرد مجموعه دستگاه‌های اجرایی از جمله سازمان تأمین اجتماعی اعتمادسازی و کمک به رفع مشکلات مردم باشد.

حسین صیاد، مدیرکل سابق حراست سازمان تأمین اجتماعی گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در سازمان تأمین اجتماعی را داشتم. موفقیت حراست در این است که بتواند تعامل مناسبی را در درون مجموعه و مدیریت سازمان و مجموعه‌های نظارتی شده باشد. از همه مدیران و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تشکر کرده و برای جناب محمودی در تصدی این مسئولیت آرزوی توفیق دارم.

علی محمودی، مدیرکل جدید حراست سازمان تأمین اجتماعی نیز گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در این سازمان را دارم و امیدوارم در این دوره ایام پربرکت و سازنده‌ای برای سازمان داشته باشیم. از مدیریت قبلی حراست، جناب صیاد هم بابت اقدامات صورت گرفته تشکر می‌کنم و برای ایشان موفقیت و عاقبت به خیری آرزو می‌کنم. از اعتماد دکتر موسوی تشکر و امیدوارم با نگاه راهبردی بتوانیم برنامه‌های موثری را برای بهبود روند فعالیت و خدمت‌رسانی سازمان تأمین اجتماعی به اجرا برسانیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید