نمایندگان فروش، رودخانه‌های دریای صنعت بیمه هستند

0
نمایندگان فروش، رودخانه‌های دریای صنعت بیمه هستند

زنجان – دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران، صنعت بیمه را به دریا تشبیه کرد و گفت: دریا با یک رودخانه تشکیل نمی‌شود و به رودهای زیادی نیاز است و شبکه فروش بیمه در سراسر کشور نیز نقش رودخانه‌ها را در دریای صنعت بیمه ایفا می‌کنند.

سیدمحمد کریمی شامگاه یکشنبه در نشست هم‌اندیشی شبکه فروش بیمه استان زنجان با بیان اینکه سیاست و تاکید بیمه مرکزی بر عدم صدور مستقیم بیمه توسط شرکت‌های بیمه‌ای است، اظهار داشت: وظیفه فروش باید در سراسر کشور به نمایندگان واگذار شود تا به اصطلاح، کیک بیمه گسترده‌تر و وسیع‌تر شود.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان بیمه باید فعالیت بیشتری داشته و به دنبال بازارهای جدید بیمه رفته و وارد بازار دیگران نشوند.

کریمی با تاکید بر آموزش شبکه فروش، گفت: صنعت بیمه با ۲۲ مدرس آماده و زبده، ظرفیت آموزش حداقل ۱۰ هزار نفر- ساعت را دارد.

عضو هیات عامل و معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی نیز گفت: شورای سیاستگذاری آموزش در صنعت بیمه تشکیل شده که یکی از مهمترین محورهای این شورا، سیاستگذاری مربوط به شبکه ارائه خدمات بیمه‌ای اعم از نمایندگان، کارگزاران و ارزیابان خواهد بود.

رحیم مصدق اظهار داشت: کارمزد، تابعی از مبلغ حق بیمه بوده و در تمام رشته‌های بیمه‌ای از جمله شخص ثالث با افزایش حق بیمه، کارمزد شبکه فروش نیز بالا می‌رود.

وی در خصوص آینده شغلی نمایندگان بیمه خاطرنشان کرد: آیین‌نامه، پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه را دارد و در صورت قطع همکاری، حقوق نمایندگان باید رعایت شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید