تکثر و تنوع شرکت های بیمه، قدرت انتخاب مردم را بالا می‌برد

0

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مسائل بیمه باید برای مردم تعریف شود، بیمه در یک بی مهری قرار گرفته است، این مسئله هم در نظام آموزشی رسمی و غیر رسمی باید مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده صبح امروز (۱۵ آذرماه) در دیدار با شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان هرمزگان به مناسبت روز صنعت بیمه ضمن گرامیداشت این روز اظهار کرد:روز بیمه فرصتی است که فعالان عرصه بیمه عملکرد یک ساله خود را بررسی کنند و برای آینده خود نیز برنامه ریزی کنند.

وی افزود: مسائل بیمه باید برای مردم تعریف شود، بیمه در یک بی مهری قرار گرفته است، این مسئله هم در نظام آموزشی رسمی و غیر رسمی باید مورد توجه قرار بگیرد.

امام جمعه بندرعباس عنوان کرد: یکی از چالش هایی که در مسئله بیمه با آن رو به رو هستیم مسئله اطلاع رسانی به مردم است، اگر مردم در برخورد با مسائل کم توجه می‌شوند به دلیل عدم آگاهی آن‌ها است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ادامه داد: نقش رسانه‌ها در این زمینه بسیار پررنگ است چرا که رسالت اطلاع رسانی را به عهده دارند، تقویت بخش خصوصی در بیمه باید در دستور کار قرار گیرد.

حجت الاسلام عبادی زاده تصریح کرد: تکثر و تنوع شرکت هایی که در حوزه بیمه در حال خدمت هستند به مردم کمک می‌کند تا قدرت انتخاب بهتری نسبت به سایرین داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ان شاءالله که در تمام عرصه های بیمه شاهد پیشرفت این قشر خدمتگذار مردم باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید