وجود یک سندیکای قوی تمام صنعت بیمه را قوی می‌ کند

0

دبیرکارگروه بیمه های مهندسی و انرژی سندیکای بیمه‌گران ایران، معتقد است که دوره اخیر سندیکای بیمه‌گران یکی از بهترین دوران‌های این سندیکا است چراکه ارتباط با نهادهای ناظر و سازمان‌های دولتی بسیار قوی‌تر شده و مصوبات کارگروه‌ها جدی‌تر پیگیری می‌شود.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛”محمد باباکردی”، گفت: درگذشته، بسیاری از جلسات سندیکای بیمه‌گران بصورت منظم و با حضور حداکثری اعضا برگزار نمی‌شد، زیرا معتقد بودند که از مصوبات کارگروه‌ها نتیجه‌ای نمی‌گیرند.

وی، اذعان داشت که درحال حاضر با تغییراتی که در دوسال اخیر در سندیکای بیمه‌گران بوجود آمد جلسات کارگروه‌ها بسیار منظم و منسجم شده ،بطوریکه هرجلسه باید مصوباتی داشته باشد و دبیران کارگروه‌ها هم صورت جلسات را دقیق‌تر تحویل می دهند.

باباکردی، درخصوص فعالیت های انجام شده در کارگروه بیمه‌های مهندسی و انرژی سندیکای بیمه‌گران به  فعالیت  بر روی وردینگ بیمه‌نامه‌های مهندسی و انرژی اشاره کرد و افزود:درکارگروه برروی شرایط پوشش بیمه‌های مهندسی کارهایی انجام گرفت و درمورد مناقصات بزرگ، اعضای کارگروه همگرا شده اند تا درخواست‌های غیرفنی بیمه‌گذاران مورد  قبول  واقع نشود.

دبیرکارگروه بیمه های مهندسی و انرژی سندیکای بیمه‌گران ایران، ادامه داد:ازسوی دیگر در کارگروه مهندسی و انرژی سندیکای بیمه‌گران ارتباط با نهادهایی مانند سازمان نظام مهندسی و شهرداری‌ها قوی‌تر شد و بارسیدن به نظم و نظام کارهای مشترکی انجام گرفت.

باباکردی، از جمله تغییرات ملموس در عملکرد دوسال اخیر سندیکای بیمه‌گران را جدی‌تر شدن فعالیت ها و پیگیرانه عمل‌ کردن دانست و توضیح داد: درگذشته یکی از مشکلات مهم سندیکای بیمه‌گران نبود ضمانت اجرایی برای برخی مصوبات کارگروه‌ها بود.

وی،با بیان اینکه “دردوره اخیر ارتباط سندیکای بیمه‌گران با بیمه مرکزی بسیار قوی‌تر شده و تمام نامه‌های ارسال شده سریع پیگیری می‌شود، گفت:ارتباط با نهادهای ناظر و سازمان‌های دولتی خیلی قوی‌تر شده و هرزمان که نیاز به برگزاری جلسه‌ای بود امکان آن فراهم بود.

دبیرکارگروه بیمه های مهندسی و انرژی سندیکای بیمه‌گران ایران، دوسال اخیر سندیکای بیمه‌گران را یکی از بهترین دوران‌های این سندیکا خواند و اظهارکرد:مجموع تغییرات دوره اخیر در سندیکای بیمه‌گران اتفاقات مثبتی برای شرکت‌های بیمه رقم زد و اعتماد به  سندیکا هم افزایش پیدا کرد چراکه تمام اعضا و دبیران کارگروه‌ها جدیت و پیگیری را حس کردند.

وی، با اشاره به اهمیت نقش سندیکای بیمه گران  در صنعت بیمه، گفت: وجود یک سندیکای قوی تمام صنعت بیمه راقوی تر می‌کند و این امر سبب خواهد شد تا صنایع دیگر بعنوان یک صنعت دسته اول به صنعت بیمه نگاه کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید