معلمان حق‌التدریسی بعد از استخدام، بیمه می‌شوند

0

وزیر آموزش و پرورش درباره شرایط بیمه معلمان حق‌التدریسی می‌گوید، معلمان حق‌التدریسی باید تبدیل وضعیت می‌شدند که بلافاصله هم استخدام خواهند شد.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛به نقل از آنا، محسن حاجی میرزایی، درباره شرایط حقوق و بیمه معلمان حق‌التدریسی گفت: تاکنون هر تصمیمی که اعلام کردیم، اجرایی شده است. معلمان حق‌التدریسی باید تبدیل وضعیت می‌شدند که تاکنون همه آنها تبدیل وضعیت شدند و دیگر معلم حق‌التدریس تبدیل وضعیت‌نشده نداریم.

وی افزود: به محض اینکه معلمان حق‌التدریسی تبدیل وضعیت شوند به استخدام وزارت آموزش و پرورش در خواهند آمد و هم بیمه شده و هم حقوقشان طبق قانون تعیین می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش در رابطه با ارتقای حقوق معلمان حق‌التدریسی تصریح کرد: ما در حال حاضر مانند سایر کارمندهای دولت حقوق می‌گیریم قطعاً اگر امکان فراهم شود که حقوق افراد ارتقاء پیدا کند، استقبال می‌کنیم.

حاجی میرزایی در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه همه کارمندان دولت تابع یک قانون هستند، برای پرداخت حقوق‌ها از یک قانون استفاده می‌کنیم و با دولت هماهنگ هستیم. در حال حاضر متوسط حقوق ما با متوسط حقوق کارکنان دولت یکسان است.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید