خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان رضایت بخش نیست

0

قاجری با انتقاد از خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان گفت: خدمات درمانی به شهروندان باید بهبود یابند.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حبیب آقاجری نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود ۸۳ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی، این سازمان خدمات درمانی مناسبی در شهرستان بندر ماهشهر ارائه نمی‌دهد.

او افزود: امنیت و سلامت ۲ نعمت هستند که هر جامعه‌ای به آن نیاز دارد که امروز با بهره‌برداری از درمانگاه شبانه روزی شهر چمران، بخشی از مشکلات درمانی مردم این شهر رفع خواهد شد.

آقاجری با اشاره به تداوم پیگیری‌ها برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهر چمران و شهرک طالقانی، ادامه داد: بیمارستان امام موسی‌کاظم (ع) تامین اجتماعی بندر ماهشهر مشکلاتی دارد و از نظر تجهیزات و کادر درمان با کاستی‌هایی مواجه است که در یک سال اخیر تجهیزات خوبی به این بیمارستان اضافه شده و پیگیر هستیم تا باقی تجهیزات نیز برای این بیمارستان از سوی سازمان تامین اجتماعی فراهم شود.

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین وضعیت سند ملکی منازل شهر چمران اظهار داشت: جلسه‌های متعددی برای حل این مشکل برگزار شده و این موضوع به مرحله نهایی رسیده بود که مشکل کوچکی در این فرآیند قرار گرفته و در حال پیگیری برای رفع مشکل هستیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید