قتل فرزند برای دریافت بیمه عمر!

0

یک‌سال پس از مرگ پسر‌بچه‌ای شش ساله در شهر هیوستون ایالت تگزاس آمریکا، ابعاد تازه‌ای از این ماجرا فاش شد.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ اشلی مارکس ۲۵ ساله، مادر جیسون سانچز به اتهام قتل فرزندش دستگیر شده است. او در جلسه دادگاه متهم شناخته شد و قاضی نیز دریافت وثیقه برای آزادی موقت او را رد کرد و به این ترتیب خانم مارکس باید در زندان محلی در بازداشت باشد.
گیلبرت ساتل، معاون دادستانی هیوستون در جلسه دادگاه گفت: «من بر این باور هستم که خانم مارکس با قصد و نیت قبلی پسرش را مسموم کرده تا به پول مربوط به بیمه عمر او دسترسی پیدا کند. این خانم که تخصص زیادی در زمینه بیمه‌عمر دارد، یک ماه قبل از مرگ فرزندش، دو بیمه عمر برای او ثبت‌نام کرده بود که روی هم هزینه‌ای نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار داشت. به همین دلیل با قاطعیت می‌گویم که مرگ جیسون به هیچ وجه تصادفی نبوده است.»
طبق گزارش مرکز خدمات حمایتی از کودکان در تگزاس، جیسون همراه خواهر چهارساله‌اش تا اواخر ماه آوریل در خانه پدر‌بزرگ‌شان زندگی می‌کردند. در ماه ژوئن سال گذشته، هر دو کودک برای چند شب دچار تب شدید شدند. گزارش‌های محلی می‌گوید مادر این دو کودک برای چند شب متوالی به عیادت آن‌ها می‌رفت و هر شب به آن‌ها دارو می‌داد. بنا به گفته پدربزرگ، جیسون دارو‌ها را مصرف می‌کرد، اما خواهرش به هیچ وجه از آن دارو‌ها استفاده نکرد. دو روز بعد، حال جیسون بد شد و در روز چند بار حالش به‌هم خورد. نکته عجیب اینجاست که خود پدربزرگ هم در آن دو روز هیچ کاری برای بهبود حال نوه‌اش انجام نداد.
در نهایت پدربزرگ در روز ۲۷ ژوئن با مرکز مراقبت‌های بهداشتی تماس می‌گیرد، اما قبل از رسیدن نیرو‌های امداد، جیسون جان خود را از دست می‌دهد. تحقیقات در مورد علت مرگ این پسر‌بچه شش ساله شروع می‌شود تا این‌که نتایج کالبدشکافی پرده از حقیقتی تلخ بر‌می‌دارد. گزارش پزشکی قانونی می‌گوید که مقدار زیادی ماده مخدر متافتامین و همچنین کوکایین در بدن این پسر یافت شد و علت مرگ او نیز همان مواد بوده‌است. جلسه بعدی دادگاه اشلی مارکس چند روز دیگر برگزار می‌شود و رسانه‌ها منتظرند تا ببینند چه مجازاتی در انتظار اوست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید