بازدید مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه «ما» از مناطق زلزله‌زده سی سخت

0

مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه “ما” به همراه تعدادی از کارشناسان فنی و ارزیابان رسیدگی به خسارت از مناطق زلزله زده شهرستان سی سخت بازدید کرد .

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ در این بازدید که روزهای پنجم و ششم اسفندماه سال جاری انجام شد، سید مهران انوری با حضور در شهرستان سی سخت و روستاهای آسیب دیده از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات موجود در این مناطق قرار گرفت.
انوری به نمایندگی از بیمه “ما” با ابراز تأسف از وقوع این زلزله دلخراش و اظهار همدردی با بازماندگان این حادثه عنوان کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه و به دستور مدیرعامل شرکت به همراه ارزیابان رسیدگی به خسارت در منطقه حاضر شدیم تا ضمن تشکیل کارگروه کارشناسی در محل، نسبت به پرداخت به موقع خسارت به حادثه دیدگان اقدام کنیم.
وی همچنین افزود: در همین راستا، کارشناسان این شرکت در محل های تعیین شده که از طریق رسانه های جمعی و گروهی مرکز استان معرفی شده اند، مستقر و آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران شدند.
مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه “ما” در ادامه گفت : حضور در میان مصیبت زدگان و آسیب دیدگان باعث دلگرمی و امید آنان به حیات دوباره و تلاش برای ساختن آینده خواهد بود که این مهم مورد توجه اکید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه “ما” می باشد.

 

خبرگزاری آریا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید