کسب بالاترین رتبه جایزه ملی منابع انسانی توسط «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر»

0

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، موفق به کسب بالاترین رتبه بین دستگاهای عمومی و دولتی در جایزه ملی منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰ شد.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛  به نقل از مرکز روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی در دانشگاه تهران، با حضور «جمشید انصاری» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر موفق به کسب نشان برنزین C۲ در چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی مبتنی بر «مدل ۳۴۰۰۰» شد.

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با رشد دوازده پله‌ای نسبت به دوره گذشته، موفق به کسب رده چهارم و نشان برنزین C۲ در میان تمام سازمان‌های شرکت کننده در فرآیند و همچنین بالاترین رده در بین دستگاه‌های اجرائی عمومی و دولتی شرکت کننده در این رویداد شد.

اجرای نظام ارزشیابی و گریدینگ شغلی مبتنی بر مدل G۲۰، استقرار نظام ارتقاء افقی (گریدینگ حرفه‌ای شاغلین)، بازطراحی نظام حقوق و مزایا با بهره گیری از الگوی ۴P، استقرار سیستم سه سطحی مدیریت عملکرد (سازمان، واحد، فرد)، ایجاد همسویی عمودی میان برنامه‌های عملیاتی حوزه منابع انسانی با اهداف و استراتژی‌های کلان، پیاده‌سازی نظام پایش سلامت کارکنان، اقدامات اثربخش در مواجهه با فراگیری بیماری کرونا و به کارگیری کانال‌های متنوع برای ارتباط دوسویه با کارکنان از جمله اقداماتی است که اجرای موفقیت‌آمیز آن‌ها طی یک سال اخیر در صندوق بیمه اجتماعی موجبات دریافت این جایزه را فراهم کرده است.

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر جزو معدود سازمان‌هایی است که طی کل ادوار برگزاری این جایزه موفق شده طی یک سال، ارتقاء دو سطحی در جایزه داشته باشد و از سطح C۴ به سطح C۲ ارتقا پیدا کند.

در سالهای اخیر «مدل ۳۴۰۰۰» توانسته نقشه راهی گام به گام برای تعالی سیستم‌های مدیریت منابع انسانی در قالب ۱۴ فرایند و ۱۲ نگرش به سازمان‌های عمومی و خصوصی کشور معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید