رییس کل بیمه مرکزی: شرکت‌های بیمه‌ای در بیمه عمر سرمایه‌گذاری کنند

0

 رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه شرکت‌های بیمه‌ای باید در بخش بیمه عمر و زندگی، بیشتر سرمایه‌گذاری کنند، گفت: پوشش بیمه‌ای در بخش بیمه ثالث در کشور به خوبی انجام گرفته است.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ غلامرضا سلیمانی امیری روز یکشنبه در آیین گشایش بیمه تجارت نو در اهواز که با حضور مدیران عامل بیمه‌های مختلف برگزار شد بیان کرد: سرمایه‌گذاری و پوشش بیمه‌ای هر چه بیشتر در این بخش از بیمه نه تنها برای فرد مفید است برای شرکت بیمه‌ای نیز سودآور است و زیان کمتری را در این بخش پرداخت خواهد کرد.

وی با تاکید بر حرکت بیمه‌ها به سمت ترویج بیمه زندگی و عمر افزود” در ۲۰ سال گذشته به صورت مداوم و به طور میانگین بیمه‌ها در بخش پوشش بیمه زندگی و عمر رشد سرمایه‌گذاری ۳۸ درصد را داشته‌اند.

وی همچنین گفت: حضور جوانان در صنعت بیمه می‌تواند موجب پویایی و رشد در این صنعت شود به همین منظور از نیروهای جوان در این صنعت بیشتر استفاده شود.

سلیمانی امیری بیان کرد: باید برای پوشش بیمه‌ای بیشتر در جامعه شرکت‌های بیمه‌ای بیشتر و جدیدتر با توان علمی و کارشناسی ایجاد کرد تا ضریب نفوذ بیمه را در سطح کشور افزایش دهیم.

بیمه تجارت نو از شرکت‌های جدید بیمه‌ای است که از سال ۹۵ راه‌اندازی شده و ۱۵ نمایندگی در خوزستان دارد.

۳۷هزار نفر در خوزستان زیرپوشش این بیمه هستند. بانک تجارت و نفت و گاز پارسیان و پست بانک از سهامداران این بیمه هستند.

رییس کل بیمه مرکزی برای افتتاح چند طرح بیمه‌ای و بررسی وضعیت ضریب نفوذ بیمه در خوزستان از شامگاه جمعه سفری سه روز را به خوزستان آغاز کرد.

ایرنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید