جزئیات جدید همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

0

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ جلسه مشترک نوبخت و شریعتمداری درباره جزئیات طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی/ نظر مساعد سازمان برنامه و بودجه برای تامین مالی

وزارت کار و سازمان برنامه و بودجه برای اجرای طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان وارد گفتگو می‌شوند. از قرار معلوم مخالفتی با اجرای این طرح در دولت دیده نمی‌شود.

جلسه مشترک محمد شریعتمداری (وزیر کار، رفاه و تامین اجتمامی) و محمدباقر نوبخت (رئیس سازمان برنامه و بودجه) برای بررسی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی امشب (هشت بهمن ماه) برگزار می‌شود.

به دنبال پیگیری‌های تشکل‌های کارگری و بازنشستگی در موضوع همسان‌سازی حقوق بازنسشتگان تامین اجتماعی و همچنین ارایه‌ی لایحه دوفوریتی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای تامین مالی طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به مجلس، جلسه مرتبط با بررسی ابعاد مختلف این طرح امشب برگزار می‌شود تا جنبه‌های مختلف موضوع به بحث گذاشته شود.

از قرار معلوم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هم نظر مساعدی درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و اجرای طرح همسان‌سازی دارد و قرار است پس از جمع‌بندی کارشناسان درخصوص طرح اخیر، موضوع همسان‌سازی درباره بازنشستگان تامین اجتماعی اجرایی شود.

 

ایلنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید