تخلفات افراد شاغل در سازمان خصوصی سازی در حال رسیدگی است

0

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ غلامحسین اسماعیلی در سی و هفتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد سردار سلیمانی و شهید فخری زاده، درخصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده واگذاری ایران ایرتور و رییس سازمان خصوصی‌سازی، بیان کرد: این بخش سه ضلع دارد؛ ضلع اول را ما بارها اعلام کردیم و آن اینکه با خصوصی‌سازی و واگذاری واحدهای تولیدی به بخش خصوصی مشکلی نداریم و اعلام ‌می‌کنیم که واگذاری باید به صورت دقیق انجام شود.

وی ادامه داد: بخش دوم این موضوع بررسی جزئیات واگذاری است مانند قیمت‌گذاری درست، اهلیت خریدار و انجام فرآیند خصوصی‌سازی در چارچوب قانون که در این بخش متولی انجام آن سازمان خصوصی‌سازی و مرجع رسیدگی هیات داوری است و بعد از آن شعبه ویژه‌ای که در دادسرا درنظر گرفته شده است به آن رسیدگی خواهد کرد.

اسماعیلی افزود: ضلع سوم این مساله تخلفاتی است که افراد شاغل در سازمان خصوصی‌سازی که در این روند انجام داده‌اند که در این راستا پرونده‌ای درباره رییس سابق سازمان خصوصی‌سازی تشکیل شده است. همچنین تخلفاتی که درخصوص پرونده واگذاری شرکت‌های مختلف مطرح است که در روند رسیدگی قرار دارد.

وی در پاسخ به سؤالی درباره آخرین وضعیت واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان گفت: تخلفات مدیر وقت سازمان خصوصی در ارتباط با این موضوع در حال رسیدگی است. تخلفات از ناحیه واگذاری بود و از سوی خریدار تخلفی نبوده و پرونده‌ای تشکیل نشده است. اما در رابطه با فرد خریدار تا امروز اعلام تخلف نشده است و تخلفات در رابطه با نحوه واگذاری بود و پرونده‌ای در این رابطه تشکیل نشده است. خوشبختانه در روز گذشته هیأت مدیره و مدیرعامل جدید در این مجموعه مستقر شدند و اداره امور را بر عهده گرفتند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید