در سازمان بيمه سلامت چه مي گذرد؟

0

با این اوصاف آیا این سازمان که طی دو سال گذشته در ارایه خدمات در مانی به مردم توانسته بود تا حدود زیادی رضایت مندی بخش اعظمی از جامعه هدف را بدست آورد می تواند اين دستاورد ها را که در دوره وزرات دکتر نمکی ایجاد شده حفظ کند؟
وزير بهداشت ٢ نفر از مشاورين خود را به عضويت هـيئت مديره سازمان بيمه سلامت درآورده است تا  نظارت وي بر اين سازمان خوب باشد.

به گزارش «نبض‌بیمه»؛ به گزارش عصر خبر، اما آيا مديرعامل سازمان بيمه سلامت با اعضاي هـيئت مديره اين سازمان و معتمدين وزير بهداشت هماهنگ مي باشد؟

گويا برخي سناریو را طوري طراحي كرده اند كه يك نفر از نمايندگان وزير بهداشت در هـيئت مديره و مديرعامل آتيه سازان باشد و ديگري هم به شركت سرمايه گذاري سازمان برود! آيا هدف از اين اقدام هماهنگي اعضاي جديد هـيئت مديره با مدير عامل سازمان بيمه سلامت است تا او همزمان هم رييس هـيئت مديره باشد و هم مديرعامل؟
با این اوصاف آیا این سازمان که طی  دو سال گذشته در ارایه  خدمات در مانی به مردم  توانسته بود  تا حدود زیادی رضایت مندی بخش اعظمی از جامعه هدف را بدست آورد  می تواند اين دستاورد ها را که در دوره وزرات دکتر نمکی ایجاد شده حفظ کند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید